Vox VF 3710 NF

31.490,00 ден

Вертикален замрзнувач

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019603892 Категорија:

Опис

Боја: Бело
Нето – волумен во замрзнувачот: 280 л
Електронска контрола
LED екран
Внатрешен замрзнувач со 7 фиоки
Годишно потрошена енергија (kWh): 311 kWh
Капацитет на замрзнување: 13 кг
Најниска температура на околината на која уредот работи: -15°C
Реверзибилна врата
No Frost систем за ладење
Автоматски систем за одмрзнување
Режим за брзо замрзнување
Анти-бактериска заштита
Нето тежина: 68 кг
Димензи (ВxШxД) : 595x1860x650 мм
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.