-21%

VOX TM 9009

3.490,00 ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Број на брзини 5
Гумени стапала да
Капацитет на садот 1,5 л
Определување ICE CRUSH
Сила 1000 W
Функционални тастери Сите делови се безбедни за миење садови, ножеви од нерѓосувачки челик
System safety Блендерот ќе работи само ако сите делови се поставени хармонично, нема опасност од повреди
Нето тежина 4.05 кг
Димензии (ШxВxД) 19.8 x 20.2 x 45.2
Боја inox
Гаранција 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.