-31%

Coffee Grinder Vox CG 9411

1.590,00 ден

мелница за кафе

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019608583 Категории: , Ознака:

Опис

Моќност, W 150
Капацитет 85 гр
Сигурност работи само доколку е затворен капакот
Боја Бела
Димензии 14 x 13.5 x 23 cm
Дополнителни информации нож од нерѓосувачки челик
сад од нерѓосувачки челик
Гаранција 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Моќност

1800W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.