-24%

Блендер Gorenje HBC561QB

1.590,00 ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782744907 Категории: ,

Опис

Основни информации

Тип на апарат

Рачен блендер

Материјал на куќиште

Пластика + метал

Тип на сечилото за сечкање

Двојно сечило

Тип на моторот

DC мотор за економична употреба и долготрајност

Ефикасност

Моќност на моторот (max)

560 W

Приклучна моќ

500 W

Капацитет на садот за мешање и месење

0.5 l

Управување

On/off копче

Вклучување со притискање на копче

Регулирање на брзината со копче

Не

Пулсно работење за пократки циклуси на мешање

Да

Едноставно прицврстување на додатокот

Прицврстување со навртување

Карактеристики

Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење

Не

Лесно чистење

Да

Едноставна употреба

Да

Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање

Да

Пригоден за подготовка на каши

Да

Сигурност

Заштита од прегревање за дополнителна безбедност

Не

Сигурносен прекинувач за совршена безбедност

Не

Додатоци

Додаток блендер

Додаток за сецкање
Сад за миксање

Сад за мерење со капак, погоден за складирање храна

Не

Технички податоци

Должина на приклучен кабел

1100 mm

Ширина

51 mm

Висина

360 mm

Длабочина

51 mm

Ширина на спакуван производ

170 mm

Висина на спакуван производ

245 mm

Длабочина на спакуван производ

110 mm

Нето тежина на апаратот

0.6 kg

Бруто тежина на апаратот

0.9 kg

Код

733350

EAN Код

3838782178733

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Моќност

560W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.