-27%

Vox MS5010

1.090,00 ден

Рачен блендер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019602598 Категорија:

Опис

Моќност – 600 W
Број на брзини – 2
Лесно складирање – Компактен и лесен, прикладен за секоја кујна
Систем за заштита – Блендерот ќе работи само доколку сите делови се соодветно поставени, опасност од повреда не постои
Едноставно чистење – Сите делови се перат во машина за перење садови
Метален додаток за блендирање, лесен за отстранување
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Моќност

600W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.