-22%

Vox MS 6008

1.790,00 ден

Рачен блендер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019606220 Категорија:

Опис

Моќност: 800 W
Гумирани ногари
Сите делови се мијат во машина за садови
Апаратот работи само доколку сите делови се правилно поставени, опасност од повреда не постои
Додатоци: сецкалка, маталка, сад
Гаранција: 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Моќност

800W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.