Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 230 ден месечно.

Gorenje BN1000W

3.990 ден

Блендер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782002137 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Тип на апарат: Блендер
Материјал на ножот: Нерѓосувачки челик SUS 301
Тип на сечилото за сечкање: Ефикасен нож со шест сечила
Капацитет на садот за мешање и месење: 1 l
Број на вртежи (макс. – мин.): 20000 rpm
Приклучна моќ: 1000 W
Број на степени на вентилаторот: 2
On/off копче: On/off копче и копче за регулирање на вртежите
Пулсно работење за пократки циклуси на мешање: Да
Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење; Да
Лесно чистење: Да
Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање: Да
Суво мешање: Да
Садови за готвење: Долготраен пластичен сад за мешање
Заштита од прегревање за дополнителна безбедност: Да
Дополнителен сад: Да
Капак со кој се претвора блендерот во сад за носење: Да
Ногарки за стабилност: Гумени ногарки за стабилност

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Moќност

1000W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.