Gorenje BN1000W

4.790,00 ден

Блендер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782002137 Категорија:

Опис

Тип на апарат: Блендер
Материјал на ножот: Нерѓосувачки челик SUS 301
Тип на сечилото за сечкање: Ефикасен нож со шест сечила
Капацитет на садот за мешање и месење: 1 l
Број на вртежи (макс. – мин.): 20000 rpm
Приклучна моќ: 1000 W
Број на степени на вентилаторот: 2
On/off копче: On/off копче и копче за регулирање на вртежите
Пулсно работење за пократки циклуси на мешање: Да
Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење; Да
Лесно чистење: Да
Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање: Да
Суво мешање: Да
Садови за готвење: Долготраен пластичен сад за мешање
Заштита од прегревање за дополнителна безбедност: Да
Дополнителен сад: Да
Капак со кој се претвора блендерот во сад за носење: Да
Ногарки за стабилност: Гумени ногарки за стабилност

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Моќност

1000W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.