-21%

Vox TM6008

1.890,00 ден

Блендер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019600860 Категорија:

Опис

Моќност: 500 W
Капацитет на садот: 1,5 л
Број на брзини: 2 + пулс копче
Блендирање на тврдо и меко овошје и зеленчук
Лесно складирање: за секоја кујна, компактен и лесен
Систем за заштита: блендерот ќе работи само доколку сите делови се соодветно поставени, не постои опасност од повреда
Едноставно чистење: сите делови се перат во машина за садови
Гумирани ногарки: без лизгање
Гаранција: 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Моќност

500W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.