-27%

Vox TM1057

1.590,00 ден

Блендер

Нема залиха

SKU: 8606019602048 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност – 500 W
8 брзини + Pulse копче
Капацитет на садот – 1.5 л
Стаклен сад – Сад во кој е возможно да се блендира тврдо и меко овошје и зеленчук, систем за безбедносно заклучување
Систем за заштита – Блендерот ќе работи само доколку сите делови се соодветно поставени, опасност од повреда не постои
Едноставно чистење – Сите делови се перат во машина за садови
Лесно складирање – За секоја кујна, компактен и лесен
Гумирани ногарки, без лизгање
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Моќност

500W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.