Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Vox TM9000

2.490 ден

Блендер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019602604 Категорија:

Опис

Моќност – 500 W
Капацитет на садот – 1,5 л
Потенциометар
Број на брзини – Можност за повеќестепено прилагодување на уредот
Стаклен сад – Сад за блендирање на тврдо овошје, зеленчук и мраз
Гумирани ногарки – Без лизгање
Лесно складирање – За секоја кујна, компактен и лесен
Систем за заштита – Блендерот ќе работи само доколку сите делови се соодветно поставени, не постои опасност од повреда
Едноставно чистење – Сите делови се перат во машина за перење садови
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Moќност

500W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.