-11%

Блендер Gorenje BN1000MB

3.990,00 ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782464461 Категории: ,

Опис

 

Моќност, W 1000 W
Материјал за сечилото SUS301
Капацитет на садот за мешање 1 L
Вртежи во минута 20.000 вртежи/мин
Додатоци и функции Дополнителен сад
Ефикасен нож со шест сечила
Гумени стапала за стабилност
Безбедно за миење садови за брзо и ефикасно чистење
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Моќност

1000W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.