-16%

Блендер Gorenje BN1000E

4.790,00 ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782560569 Категории: ,

Опис

 

Моќност, W 1000 W
Материјал за сечилото Нерѓосувачки челик SUS 301
Капацитет на садот за мешање 0,75 L
Вртежи во минута 20.000 вртежи/мин
Додатоци и функции Дополнителен сад
Ефикасен нож со шест сечила
Гумени стапала за стабилност
Број на брзини за лесно ракување: 2
Заштита од прегревање
Капак со кој се претвора блендерот во сад за носење
Безбедно за миење садови за брзо и ефикасно чистење
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Моќност

1000W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.