-11%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Vox TM6003

2.390 ден

Блендер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019600327 Категорија:

Опис

Моќност: 500 W
Капацитет на садот: 1.5 л
Капацитет на малите садови: 500 мл
Гумирани ногари
2 додатни садови за сецкање и мелење
Сите делови се мијат во машина за садови
Апаратот работи само доколку сите делови се правилно поставени, опасност за повреда не постои
Универзален нож од не’рѓосувачки челик
2 брзини + пулсна снага
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Moќност

500W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.