-14%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Vox TM6006

1.790 ден

Блендер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019600853 Категорија:

Опис

Моќност: 500 W
Капацитет на садот: 1.5 л
Гумирани ногари
Сад во кој што може да се блендира тврдо овошје и зеленчук
Сите делови се мијат во машина за садови
Апаратот работи само доколку сите делови се правилно поставени, опасност за повреда не постои, систем за сигурносно заклучување
Универзален нож од не’рѓосувачки челик
2 брзини + пулсна снага
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Moќност

500W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.