-33%

Vox TM6002

1.390,00 ден

Блендер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019600310 Категорија:

Опис

Моќност: 500 W
Капацитет на садот: 1.5 л
Гумирани ногари
Сите делови се мијат во машина за садови
Апаратот работи само доколку сите делови се правилно поставени, опасност за повреда не постои
Универзален нож од не’рѓосувачки челик
5 брзини + пулсна снага
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Моќност

500W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.