-19%

Gorenje HBX1000XE

2.990,00 ден

Рачен блендер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782464546 Категорија:

Опис

Моќност – 1000 W
Капацитет на садот за мешање и месење 0.6 l
Капацитет на садот за сечкање 0.5 l
Вклучување со притискање на копче
Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста
Пулсно работење за пократки циклуси на мешање
Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање
Пригоден за подготовка на каши
Гаранција – 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Моќност

600W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.