Gorenje BSM600CLW

2.250,00 ден

Блендер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782344558 Категорија:

Опис

Тип на апарат: Смути

Материјал на куќиште: Пластика + метал
Материјал на ножот: Инокс
Тип на сечилото за сечкање: Ефикасно четиристрано сечило
Приклучна моќ: 250 W
Волумен на садот: 0.6 l
Дополнителен сад
Капак со кој се претвора блендерот во сад за носење
Нето тежина на апаратот: 1.5 kg
Гаранција: 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Моќност

1000W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.