Gorenje B800XE

2.190,00 ден

Блендер

Нема залиха

SKU: 3838782464539 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на апарат: Блендер
Материјал на куќиште: Пластика + метал
Материјал на ножот: Висококвалитетен нож SUS303
Тип на сечилото за сечкање: Ефикасно четиристрано сечило
Тип на моторот: AC мотор за сигурно работење
Приклучна моќ: 800 W
Број на степени на вентилаторот: 2
Волумен на садот: 1.5 l
Дисплеј: Не
On/off копче: On/off копче и копче за регулирање на вртежите
Регулација на брзината: Не
Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста: Не
Пулсно работење за пократки циклуси на мешање: Да
Осветлени копчиња за подобар преглед и едноставно управување: Не
Параметри за време за целосно прилагодување: Не
Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење: Не
Лесно чистење: Да
Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање: Да
Тивка работа (SilentPower): Не
Суво мешање: Не
Сад за носење: Не
Едноставно отстранување на сечилот за безбедност и лесно чистење: Не
Отворање на капакот: Да
Простор за складирање на додатоците: Не
Рачка: Рачка на садот
Садови за готвење: Стаклен сад за мешање кој дозволува целосна контрола врз процесот
Поттурнувач: Не
Заштита од прегревање за дополнителна безбедност: Не
Сигурносен прекинувач за совршена безбедност: Да
Дополнителен сад: Не
Сад за дозирање вода: Не
Ногарки за стабилност: Гумени ногарки за стабилност

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Моќност

800W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.