-10%

Рачен блендер Gorenje HBX804VS

3.490,00 ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782058783 Категории: ,

Опис

Моќност, W 800 W
Материјал на куќиште Не рѓосувачки челик
Капацитет на садот за мешање и месење 0,8 L
Капацитет на садот за сечкање 0,5 L
Додатоци Додаток за сецкање
Додаток за миксање
Сад за миксање
Сецко со сад
Постоље
Дополнителни функции Ефикасно четиристрано сечило
DC мотор за економична употреба и долготрајност
Безбедно за миење во машина
Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Моќност

800W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.