-17%

Fabbygo TRF 204

1.490,00 ден

Апарат за крофни

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Апарат за крофни
Моќност 1000 W
Нелепливи плочи
Светлосен индикатор
Гаранција: 12 месеци

Дополнителни информации

Производител

Fabbygo

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.