-13%

Мултифункционален готвач Gorenje MC6MBK

6.990,00 ден

Мултифункционален готвач

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782463785 Категорија:

Опис

Моќност на грејачот 1000  W
Начин на управување Електронско управување
Волумен 6 L
Програми за готвење 15
Димензии (Ш х В х Д), мм 330 x 320 x 310
Тежина, КГ 5,8
Дополнителни функции Звучен сигнал
Брзо готвење
Одржување на температурата
Капак кој се отстранува
Лесно чистење
Регулирање на времето на готвење
Додаток за готвење на пареа
Автоматско исклучување за дополнителна сигурност
Гаранција 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.