-25%

Ледомат Vox EM 2101

9.490,00 ден

ЛЕДОМАТ EM2100

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019605889 Категории: ,

Опис

Ледомат EM2100
Сила: 100 W
Капацитет на резервоарот за вода: 1.8 L
Ниво на бучава: 60 dB
Капацитет на корпа за мраз: 0.8 кг
Индикатор за вода, Индикатор за правење мраз, Ice full
Дневна количина мраз: 12kg / 24h
Гаранција: 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.