-27%

Vox MS5020

1.090,00 ден

Рачен блендер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019603564 Категорија:

Опис

Моќност – 600 W
Број на брзини: 2
Тивок при работа, S/S ножеви
Метален додаток за блендирање, лесен за отстранување
Лесно складирање – Компактен и лесен, прикладен за секоја кујна
Едноставно чистење – Сите делови се перат во машина за садови
Димензии (Ш x В x Д): 5.3 x 37.4 x 5.3 cm
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Моќност

600W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.