Fabbygo SB-102C Inox

1.490,00 ден

Шејкер

Нема залиха

SKU: 5605645294385 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност: 100 W
2 брзини
Пластична чаша: 450 мл
Боја: Inox  и црна

Дополнителни информации

Производител

Fabbygo

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.