-12%

Vox TDM-800T

17.990,00 ден

Машина за сушење

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019603731 Категорија:

Опис

Капацитет: 8 кг
Класа на енергија: B
Екран
Одложен почеток, Ниво на сушење, Против туткање, Почеток / Пауза
Систем за препознавање на дефекти
Индикатори за предупредување чистење на кондензатор, полн резервоар за вода, полн филтер
Дименѕије апарата (ШxВxД) 596x845x609 мм
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Капацитет

8 kg

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.