-11%

KONCAR SR 8VTP2

25.900,00 ден

Машина за сушење

Нема залиха

SKU: 3858884332680 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Капацитет: 8 кг
Потрошувачка (kWh/циклус): 1,7
Електронско управување
Заштита од протекување: индикатор за преполетост на садот за кондензација
Функција за помало гужвање
Функција за одложено сушење
Енерегетска класа: A++
Димензии (В x Ш x Д): 85×59,6×60,9 см
Боја: бела
Гаранција: 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Koncar

Капацитет

7 kg

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.