-15%

Vox DM 802

16.990,00 ден

Машина за сушење

По нарачка

Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Капацитет: 8 кг
15 програми, одложен старт
Сигурносно заклучување, двосмерно вртење на барабанот, аудио сигнализација
Индикатор за чистење на кондензатор, индикатор за полн резервоар за вода, индикатор за полн филтер
Брзо сушење (29 минути)
Димензии (ШxВxД): 596 x 845 x 609 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Капацитет

8 kg

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.