-13%

Vox DM 701

15.990,00 ден

Машина за сушење

Нема залиха

Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Капацитет: 7 кг
15 програми, одложен старт
Сигурносно заклучување, двосмерно вртење на барабанот, аудио сигнализација
Индикатор за чистење на кондензатор, индикатор за полн резервоар за вода, индикатор за полн филтер
Брзо сушење (29 минути)
Димензии (ШxВxД): 596 x 845 x 563 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Капацитет

7 kg

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.