Vox TDM-800T1G

19.490,00 ден

Машина за сушење

Нема залиха

SKU: 8606019603779 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Капацитет: 8 кг
15 програми
Сигурносно заклучување, двосмерно вртење на барабанот, аудио сигнализација
Индикатор за циклусно сушење, индикатор за чистење на кондензатор, индикатор за полн резервоар за вода,
индикатор за полн филтер, сензор за влажност, систем за откривање на дефект
Волумен на барабанот: 112 l
Дијаметар на врата: 470 mm
Годишна потрошувачка на енергија: 561 kWh
Бучава: 65 dB
Димензии (ШxВxД): 596 x 845 x 609 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Капацитет

8 kg

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.