-5%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 1050 ден месечно.

Vox TDM-805 TQ

17.990 ден

Машина за сушење

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019603755 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Капацитет: 8 кг
15 програми
Сигурносно заклучување, двосмерно вртење на барабанот, аудио сигнализација
Индикатор за циклусно сушење, индикатор за чистење на кондензатор, индикатор за полн резервоар за вода,
индикатор за полн филтер, сензор за влажност, систем за откривање на дефект, индикатор за преостанато време
Волумен на барабанот: 112 l
Дијаметар на врата: 470 mm
Годишна потрошувачка на енергија: 561 kWh
Бучава: 65 dB
Димензии (ШxВxД): 596 x 845 x 609 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Капацитет

8 kg

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.