-13%

KONCAR SR 7VTP2

23.600,00 ден

Машина за сушење

Нема залиха

SKU: 3858884332673 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Капацитет: 7 кг
Електронско управување
Заштита од протекување: индикатор за преполетост на садот за кондензација
Функција за помало гужвање
Функција за одложено сушење
Енерегетска класа: A++
Димензии (ВхШхД): 85×59,6×56,3 см
Боја: бела
Гаранција: 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Koncar

Капацитет

7 kg

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.