-10%

Vox TDM-705 TQ

18.390,00 ден

Машина за сушење

Нема залиха

SKU: 8606019603748 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Капацитет: 7 кг
Класа на енергија: B
Екран
Аудио сигнализација
Двосмерно завртување на барабанот
Светло внатре во барабанот
Систем за препознавање на дефекти
Кондезациска врата на машината
Волумен на барабанот: 100 л
Вкупна тежина: 40 кг
Димензии (ШxВxД): 596x845x563  мм
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Капацитет

7 kg

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.