-23%

Vox THP920T2TA

27.490,00 ден

машина за сушење со топлинска пумпа

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019608965 Категорија:

Опис

Енергетска класа А++
Тип на машина за сушење Топлотна пумпа
Капацитет за сушење 9 кг
Волумен на барабанот 113 л
Ниво на бучава 65 dB
Програми за сушење 15
Димензии (Ш X В X Д), MM 596 x 845 x 609
Тежина, КГ 45,3
Дополнителни функции
Одложен старт
Ниво на сушење
Против туткање
Старт / пауза
Систем за препознавање на дефекти
Сигурно заклучување
Проценета годишна потрошувачка на електрична енергија 259 kWh
Гаранција 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Капацитет

9 kg

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.