-11%

Daewoo T8HT1W0RS

24.990,00 ден

машина за сушење со топлотна пумпа

Нема залиха

SKU: 8698902504300 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

 

Енергетска класа А+
Тип на машина за сушење топлотна пумпа
Капацитет за сушење 8 кг
Волумен на барабанот 101 л
Ниво на бучава 65 dB
Програми за сушење 15
Димензии (Ш X В X Д), MM 845 х 596 x 563
Тежина, КГ 42
Дополнителни функции Автоматска функција против туткање
Старт / пауза
Внатрешно осветлување на барабанот
Сензорски систем на сушење
Smart Tumbling
Проценета годишна потрошувачка на електрична енергија 285 kWh
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Daewoo

Капацитет

8 kg

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.