-11%

Daewoo T7HT1W0RS

23.990,00 ден

машина за сушење со топлотна пумпа

Нема залиха

SKU: 8698902504294 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Енергетска класа А+
Тип на машина за сушење топлотна пумпа
Капацитет за сушење 7 кг
Волумен на барабанот 90 л
Ниво на бучава 65 dB
Програми за сушење 15
Димензии (Ш X В X Д), MM 845 х 596 x 525
Тежина, КГ 40
Дополнителни функции Автоматска функција против туткање
Старт / пауза
Внатрешно осветлување на барабанот
Сензорски систем на сушење
Smart Tumbling<
Проценета годишна потрошувачка на електрична енергија 276 kWh
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Daewoo

Капацитет

7 kg

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.