-14%

Vox TDM-815 TQ

18.590,00 ден

кондензациона машина за сушење

Нема залиха

SKU: 8606019606589 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Енергетска класа B
Тип на машина за сушење Кондензациона
Капацитет за сушење 8 кг
Волумен на барабанот 112 л
Ниво на бучава 65 dB
Програми за сушење 15
Димензии (Ш X В X Д), MM 845 х 596 x 609
Тежина, КГ 40
Дополнителни функции
Одложен старт
Ниво на сушење
Против туткање
Старт / пауза
Потрошувачка на електрична енергија по циклус 4,68 kWh
Проценета годишна потрошувачка на електрична енергија 561 kWh
Гаранција 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Капацитет

8 kg

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.