-24%

Vox SL 156C

5.290,00 ден

Правосмукалка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019606664 Категорија:

Опис

Моќност – 2400 W
Fail-safe – Во случај на затнување, правосмукалката сама се исклучува, заштитувајќи го моторот од расипување
Додатна опрема – Продолжетоци за мебел и ќошови
Капацитет на садот – 2 л
Multi-cyclone, траен филтер што се пере
Вшмукување 320 W
Радиус на акција – 11 м
Тип на цевка – Метална
Нето тежина 5.43 кг
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Моќност

2400W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.