Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 200 ден месечно.

Vox SL 123G

3.490 ден

Правосмукалка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606107345413 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Бојата: Црна
HEPA филтрација: Не
Вшмукување: 260 W
Дијаметар на работа: 11 м
Додатоци: Наставки за мебел и агли
Капацитет на торба: 2.5 л
Регулатор на моќта: Да
Сила: 1600 W
Тип на цевки: Метална
Нето тежина: 3.77 кг
Вкупна тежина: 4.77 кг
Дименѕије апарата (ШxВxД): 46.5 x 28 x 27.6 цм
Дименѕије спкованог апарата (ШxВxД): 47.50 x 29.00 x 28.60 цм

Дополнителни информации

Производител

Vox

Moќност

1600W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.