Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 1750 ден месечно.

Redline Robot Vacuum Cleaner Robored G2

29.900 ден

Робот правосмукалка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8681457036853 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Моќност: 2400 W
Батерија: 5200 mAh Li-ion
Kапацитет на садот за вода: 220 ml / Kапацитет на садот за пташина: 230 ml
Тип на полнење: мануелно/автоматско полнење
Режими на чистење: Low/Medium/Max
Време на полнење: 4-6 h
Време на работа: Auto 140/Max 100/Eco 160 мин.
Димензии (ø x В): 325 x 96 mm
Бучава: 60 dB
10 сензори против судир и 3 сензори против паѓање
Работи со Wi-Fi апликација, заштедувајќи време и електрична енергија
3-слоен антибактериски HEPA филтер
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

Redline

Moќност

2400W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.