Redline Robot Vacuum Cleaner Robored G1

17.900 ден

Робот правосмукалка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8681457036846 Категорија:

Опис

Моќност: 2400 W
Батерија: 2200mAh Li-ion
Капацитет: 500 ml
Тип на полнење: мануелно/автоматско полнење
Режими на чистење: Auto/Max/Mode/Schedule
Време на полнење: 4-6 h
Време на работа: 105-115 мин.
Димензии (ø x В): 330 x 75 mm
Бучава: 54 dB
Напреден Gyro навигациски систем, со сензори против судир и паѓање
Работи со Wi-Fi апликација, заштедувајќи време и електрична енергија
3-слоен антибактериски HEPA филтер
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

Redline

Moќност

2400W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.