-13%

Vox SL159

4.490,00 ден

Правосмукалка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019600884 Категорија:

Опис

Моќност – 800 W
Easy clean – Едноставно празнење и чистење на садовите за прашина
Fail-safe – Во случај на запушување, правосмукалката сама се исклучува, моторот е заштитен од расипување
HEPA филтрација – Она што е најважно кај хепа филтрите, имаат висока ефикасност при задржување на нечистите честички. После вшмукувањето тие не излегуваат од апаратот, остануваат во филтерот, и од правосмукалката излегува чист воздух.
HighSpin мотор – Мотор без четка, работи на принцип на магнет, овозможува на тој начин долг животен век
Додатна опрема – Продолжетоци за мебел и ќошови
ЕСО Мотор од само 800 W, штедлив и тивок – само 79 dB, без високи трошоци на електрична енергија
Капацитет на садовите – 2 л
Преостанати користи – Multi-cyclone, метална цевка, траен филтер за перење
Радиус на акција – 12 м
Регулатор на моќ
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Моќност

800W

Боја

Златна

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.