-15%

Vox Sirocco 700

4.590,00 ден

Правосмукалка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019603496 Категорија:

Опис

Моќност: 700 W
Моќ на вшмукување: 200 W
Капацитет на ќеса: 3 л
Регулатор на моќност
Метална цевка
HEPA 12 филтер
EcoHigh Spin мотор: намалена потрошувачка на енергија
Индикатор за полна ќеса, тивка при работа, автоматско собирање на кабелот
Гаранција: 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Моќност

700 W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.