AEG FX9-1-4IG

22.790,00 ден

Правосмукалка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 7332543595099 Категорија:

Опис

Безжична правосмукалка
Капацитет на садот: 0,7 л
Тип на батерија: Li-ion
Време на полнење: 6 h
Време на работа: 60 мин.
Време на работа со нормална брзина: 30 мин.
Време на работа со голема брзина: 17 мин.
Интегрирана алатка за чистење процепи
Интегрирано црево што се извлекува
Ергономски дизајн: телескопска цевка што се подесува и подесување на главниот дел
Индикатор за полнење
Филтер што се мие
Гранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

AEG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.