AEG QX7-1-50IB

14.790,00 ден

Правосмукалка

Нема залиха

SKU: 7332543723102 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Безжична правосмукалка
Моќност: 27 W
Капацитет на садот: 0,3 л
Тип на батерија: Li-ion
Време на полнење: 4,5 h
Време на работа: 50 мин.
Време на работа со голема брзина: 14 мин.
Аксијална циклонска технологија
Интегрирана телескопска алатка за чистење процепи и прашина
Ергономски дизајн: лесна рачка, мала тежина, рачно двојно држење
5-степено ниво на филтрација со Е10 филтер
Автоматско чистење на четката
Филтер што се мие
Гранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

AEG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.