-17%

Vox SL 309

3.990,00 ден

Правосмукалка

Нема залиха

SKU: 8606019602918 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност: 1800 W
Моќ на вшмукување: 360 W
Капацитет на ќеса: 2.5 л
Регулатор на моќност
Метална цевка
HEPA 13 филтер: висока ефикасност при задржувањето на малите честички прашина. Тие не излегуваат од уредот за време на вшмукување, остануваат во филтерот, додека од правосмукалката излегува чист воздух…
Петстепено ниво на филтрација
Универзална голема четка + 2 делови
Филтер што се мие
FAIL SAFE
Гаранција: 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Моќност

1600W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.