-15%

Samsung VR05R5050WK/WB Robot Vacuum Cleaner

21.900,00 ден

Робот правосмукалка

Нема залиха

SKU: 8806090107504 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност, W 55 W
Батерија Li-ion
Безжична употреба да
Бучност 77 dBA
Волумен на садот за прашина 0.20 l
Време на полнење 240 min
Додатоци Сад за прашина лесен за празнење
Дополнителни информации 2 ВО 1 Систем за чистење со смукање и бришење

EZ Empty сад за прашина

4 стила на чистење

паметни сензори Smart Sensing System

до 150 минути чистење

Димензии (ШхBxД) 340 x 85 х 340
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Redline

Моќност

2400W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.