-13%

MAX Slim

2.090,00 ден

Правосмукалка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 5310311007670 Категорија:

Опис

Тип на апарат: Правосмукалка
Моќност на моторот: 800W
Моќност на вшмукување: 1700W
Сад за прав со капацитет 2l
Ергомомска рачка
Филтер кој се мие
Складирање во исправена положба
Кука за складирање на кабел
Должина на кабел 5m
Гаранција: 12 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Моќност

125W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.