-11%

Правосмукалка Gorenje SVC144FBK

8.490,00 ден

Правосмукалка Gorenje SVC144FBK

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782029400 Категорија:

Опис

Моќност, W 14.4 V
Батерија Литиум-јон/Полнење: 6 h
Безжична употреба да
Бучност
78 dB(A)
Волумен на садот за прашина 0.6 l
Филтри
1 ХЕПА филтер
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Моќност

14.4V

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.