-11%

Правосмукалка Gorenje VC2303SPRCY

6.790,00 ден

Правосмукалка Gorenje VC2303SPRCY

Нема залиха

SKU: 3838782431876 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

</table

Моќност, W 2300 W
Батерија /
Безжична употреба /
Бучност 84 dB(A
Волумен на садот за прашина 1.7 l
Филтри 2 ХЕПА филтри
Додатоци Универзална четка + 3 додатни наставки
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Моќност

2300W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.