-15%

Правосмукалка Bosch BHN14N

4.690,00 ден

Мини Безжична акумулаторска правосмукалка на полнење

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 4242005190461 Категорија:

Опис

Моќност, W 14.4V
Батерија NiMh батерии
Безжична употреба да
Додатоци Додатоци за чистење
Волумен на садот за прашина 300 ml
Филтри Филтер кој може да се пере
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Bosch

Моќност

14.4V

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.